All-VIC Tennis
First team All-VIC
Alex Flores, Carlisle School
Lloyd Luck, Covenant School
Stephen Owen, Covenant School
Tyler Tulenko, Covenant School
Nathaniel Morra, Eastern Mennonite High School
Chris Lawson, Liberty Christian Academy
Min Jik Cho, Miller School
Phillip Grubbs, North Cross School
Felix Hasenmaier, Virginia Episcopal School
Second Team All-VIC
Mac Dobbins, Carlisle School
Jack Thomas, Covenant School
Chris Campbell, Covenant School
Michael Poynter, Eastern Mennonite High School
Max Foetsch, Fishburne Military School
Wesley Falwell, Liberty Christian Academy
Joseph Yoon, Miller School
Avery Gant, Virginia Episcopal School
Arthur Zablotski, Virginia Episcopal School
Honorable Mention All VIC
Sean Kim, Blue Ridge School
Coach of the Year
Dave Dahnert, Covenant School
All-VIC Lacrosse
First team All-VIC
Matt Delmonico, Blue Ridge School
Chris Delaney, Blue Ridge School
Kody Tekanawa, Blue Ridge School
Benjie Colberg, Covenant School
Eric Dixon, Covenant School
Aaron Montgomery, Hargrave Military Academy
George Revercomb, North Cross School
Kyle Fraser, North Cross School
Paul Ross, North Cross School
Payne McIntosh, Virginia Episcopal School
Bennett King, Virginia Episcopal School
Second Team All-VIC
Michael Carlini, Blue Ridge School
Kohls Godine, Covenant School
Adam Villio, Covenant School
Miles Davis, Covenant School
Taylor Orner, Hargrave Military Academy
Quint Coles, North Cross School
Christian Ackers, Roanoke Catholic School
Mark Allman, Roanoke Catholic School
Andrew Birkhoff, Virginia Episcopal School
Dan Alexander, Virginia Episcopal School
Will Witmer, Virginia Episcopal School
Coach of the Year:
Rich Little, Covenant School
Baseball
First team All-VIC
Chase Parten, Blue Ridge School
Mitchell Turner, Carlisle School
Trey Gaylor, Carlisle School
Sean Rutherford, Covenant School
Lee Coppock, Covenant School
Kentrell Hines, Hargrave Military Academy
Desmond Rice, Liberty Christian Academy
Seth Good, Liberty Christian Academy
Thomas Stallings, Miller School
Craig Hoelzer, North Cross School
Sam Lawrence, North Cross School
Zach Jones, Virginia Episcopal School
Second Team All-VIC
Zack Roberts, Blue Ridge School
Andy Hughes, Blue Ridge School
Brenden Newman, Carlisle School
Ryne Farmer, Carlisle School
Reagan Evans, Carlisle School
Sam Patterson, Covenant School
Jesse Getchell, Covenant School
Joshua Rodgers, Hargrave Military Academy
Jordan Gee, Hargrave Military Academy
Dylan Sligh, Liberty Christian Academy
Michael Rocco, Liberty Christian Academy
Baron Fortune, Miller School
Honorable Mention All-VIC
Isaac Driver, Eastern Mennonite High School
Kyle Mullins, Fishburne Military School
Daniel Brooker, Holy Cross School
Ian Potere, Roanoke Catholic School
Coach of the Year
Doug Smethurst, Covenant School